مقالات

آجر نما در یزد

آجر در یزد

آجر به عنوان یکی از کاربردی ترین مصالح ساختمانی در ایران است و در ادامه بررسی های مربوط به خریدوفروش آجر در شهرهای ایران،در این بخش قصد داریم به بررسی خرید آجر در یزد بپردازیم.انتخاب آجر با کیفیت مهم است و از همه مهمتر نیز انتخاب صحیح بر اساس نوع کاربری است که این مورد نیازمند شناخت کامل شما نسبت به تنوع آجرهای موجود در بازار است و همچنین خریداران یزدی نیز نیاز است تا با انواع آجر یزد آشنایی کافی داشته باشند،پس تا انتها با ما همراه باشید.

نمایندگی فروش و کارخانه آجر در یزد

اگر شما از آن دست خریدارانی هستید که قصد دارید به صورت مستقیم آجر مورد نیاز خود را از کارخانه یا آجر فروشی در یزد تهیه کنید ما برای شما لیستی از برندهای مطرح این متریال در این استان را تهیه کردیم که عبارت اند از: سامان،ملک و یزد رس و البته این نکته را نیز اعلام کنیم که تنها این برندها تعدادی از فروشندگان موجود در شهر یزد است. اگر تصمیم دارید که خرید اینترنتی آجر در یزد داشته باشید به شما توصیه می کنیم از فروشگاه ایران نیاز زیاد دید و با انتخاب آجر مورد نظر اقدام به خرید خود کنید.

قیمت خرید آجر نما در یزد

حال به سراغ سوال و درخواست اکثریت خریداران این شهر میرسیم که می پرسند هزینه تهیه آجر در استان یزد به چه صورت محاسبه می شود. عوامل و پارامترهای متعددی به صورت مستقیم و غیر مستقیم بر قیمت تاثیرگذار هستند که در این بین می توان به نوع آجر،ابعاد،طرح و رنگ و برند کارخانه و کیفیت تولید آن اشاره کرد.

از تنوع آجرهایی که در شهر یزد می توان نام برد عبارت اند از:

  • آجر نسوز: این نوع آجر که نیاز به توضیح ندارد و تولید آن از خاک نسوز و در درجه دما بالا است و عمده کاربری آن نیز در نمای بیرون ساختمان است.
  • آجر لفتون: از آن در بازار با نام آجرهای  سوراخه نیز نام برده می شود و در ابعاد 10 سانتی و 15 سانتی نیز بر گفته بسیاری از منابع موجود هستند.
  • آجر سفال: یکی از کلمات پر حستجو بازار از آن با نام آجر سفال سقفی است.

ما سعی کردیم نت حد امکان توضیحاتی از انواع آجرهای موجود به همراه فروشنده در یزد برای شما قرار دهیم اما به شما پیشنهاد می کنم اگر قصد خرید آجر در اصفهان را دارید حتما از گروه ایران نیاز نیز بازدید داشته باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *