مقالات

انواع آجر نما سفید

آجرنما سفید

امروز کاربری آجر علاوه بر استفاده ددر نمای بیرون،قابلیت استفاده درنمای داخل ساختمان را نیز پیدا کرده است و یکی از رنگ های پرکاربرد در طراحی دکوراسیون داخلی ساختمان،سفید است و همین موضوع موجب شده تا تقاضا برای تهیه آجر سفید نیز به نسبت افزایش یابد و ما نیز دراین محتوا قصد بررسی و ارزیابی انواع آجر با زمینه رنگ سفید را داریم،تا انتهاباما همراه باشید. این آجر به دلیل نوع خاک به کار رفته و چرخه تولید،از استحکام بالایی برخورار هست و نسبت به سایر زمینه رنگ های موجود دربازار،قیمت مناسب تری دارد و اگر قصد دریافت قیمت انواع آجرنما سفید دارید،می توانید با بخش فروش ما در تماس باشید.

کاربری انواع آجر سفید

آجرهای با رنگ سفید را می توان در انواع ممختلف جستجو کرد و از نظر تنوع می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • آجر دکوراتیو
  • آجر نسوز
  • آجر شاموتی

از نظر کاربری نیز درتمامی بخش های ساختمان قابلیت کاربری وجود دارد که از این نظر می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • آشپزخانه: رنگ سفید یکی از رنگ های محبوب طراحی آشپزخانه است و اکثریت متریال های پر کاربرد با رنگ روشن و هستند که در این بین می توان به انواع سنگ های چینی و کاشی و سرامیک اشاره کرد و به موازات آن نیز کاربرد آجر سفید در آشپزخانه پر رنگ تر گردیده است.
  • اتاق خواب:از نظر نوع کارربری اتاق خواب،باید طراحی بر ایجاد حس آرامش تمرکز داشته باشد و هر آنچه این طراحی به زمینه رنگ سفید و ساده رود، برنوع آرامش بخشی ساختمان نیز افزایشی است.
  • سالن پذیرایی

آن چه مشخص است با توجه به تنوع انواع آجرها موجود در بازار با زمینه رنگ سفید استاندارد مشخصی وجود ندارد که باید در کدام بخش استفاده و در کدام قسمت مورد استفاده قرار نگیرد و آنچه در پایان تعیین کننده است،مربوط به سلیقه شما است. پس این مدل رنگ آجر عمدتا قابلیت استفاده درنمای بیرون را دارد  می توان از آن درنمای داخل نیز استفاده کرد که ازبخش های پرکاربرد در فضای داخلی می توان به لابی،راه پله،ورودی ساختمان،اتاق خواب،آشپزخانه،سالن پذیرایی و … اشاره کرد.

انواع آجرهای سفید را از کجا بخریم؟

یکی از چالش هایی که پیش روی اکثریت خریداران وجود دارد مربوط به خرید آجرنما سفید به صورت مستقیم است و بدون واسطه از تولید کننده است. عمده تولید این نوع آجرها در منطقه صنعتی دولت آباد اصفهان صورت می گیرد و شما می توانید جهت خرید محصول مورد نظر به این منطقه مراجعه کنید.شایان ذکراست که گروه ایران نیاز این قابلیت را برای شما فراهم ساخته تا به صورت آنلاین و بدون نیاز به مراجعه حضوری، اقدام به خرید آجرمورد نظر کنید. در ادامه سعی خواهیم کرد اطاعات بیشتری از مزایا و معایب به همراه نمونه تصاویر از پروژه های اجرایی انواع آجر سفید برای شما قرار دهیم تا بدین وسیله با آگاهی بیشتر اقدام به خرید محصول مورد نظر خود کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *