مقالات

سنگ نما پارکینگ

سنگ نما پارکینگ

پارکینگ جز دومین بخش ساختمان است که در اولین بازدید مورد توجه قرار می گیرد و به همین دلیل در یک مقاله اختصاصی به بررسی سنگ نما بدنه پارکینگ پرداخته ایم. در این مقاله از وب سایت ایران نیاز، شما با انواع سنگ های ساختمانی قابل استفاده در دیوار پارکینگ آشنا خواهید شد. پارامترهای تاثیرگذار در انتخاب بهترین سنگ نما پارکینگ را شرح می دهیم. جهت پاسخگویی به این سوالات، تا انتها این مقاله با ما همراه باشید.

بهترین نسگ نما پارکینگ چه خصوصیاتی دارد؟

برای اینکه به یک انتخاب صحیح و آگاهانه دست یابید و سنگ مناسب برای بدنه پارکینگ را انتخاب کنید، یک سری فاکتور وجود دارد که عبارت اند از:

  • به راحتی تمیز و شستشو شود.
  • نسبت به مواد شیمیایی مقاوم باشد.
  • از زمینه رنگ روشن برخوردار باشد.
  • با کفپوش پارکینگ همخوانی داشته باشد.
  • قیمت آن متناسب با بودجه پروژه باشد.
  • نسبت به ضربه مقاوم باشد.
  • ماندگاری و دوام رنگ به مرور زمان داشته باشد.

انواع سنگ ساختمانی قابل استفاده در بدنه پارکینگ

اکثر سنگهای ساختمانی جهت استفاده در نما پارکینگ مناسب هستند و ما فیلتر انتخابی خود را بر اساس زمینه رنگ روشن و سفید قرار داده ایم. از بین سنگ های ساختمانی موجود در بازار با این متد فیلتر، میتوان به برندهای زیر اشاره کرد:

کلام آخر:

برای داشتن انتخاب صحیح و آگاهانه، نیازمند است که شما شناخت کلی نسبت به تمامی سنگ های ساختمانی موجود در بازار داشته باشید و این مسئله کاملا زمانگیر است. همچنین با توجه به تاریک بودن پارکینگ، سعی کنید از سنگی انتخاب کنید که دارای زمینه رنگ روشن باشد.

شما می توانید از نظرات کارشناسان ما قبل از انتخاب و خرید سنگ نما پارکینگ استفاده کنید. جهت دستیابی به لیست قیمت با ما در تماس باشید. شما می توانید به صورت آنلاین از وب سایت ایران نیاز و یا به صورت حضوری از نمایندگی فروش در منطقه صنعتی دولت آباد اصفهان اقدام به خرید کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *