مقالات

انواع آجرنما قرمز

آجرنما قرمز

در ادامه بررسی انواع آجر از نظر رنگ بندی،در این بخش قصد داریم تا به معرفی آجرنما قرمز رنگ در بازار بپردازیم. از نظر تنوع نوع می توان به نسوز،لفتون،لعابدار و رندوم انگلیسی اشاره کرد. یکی از پارامترها و خصوصیات آجر قرمز ،جلوگیری از تابش نور خورشید به خانه است و همین مسئله موجب می شود تا تعادل در هوای داخل ساختمان حفظ گردد. با ترکیب خاک شیل و ساوه آجر قرمز رنگ تولید و با توجه به نوع معادن آن خاک، می توان زمینه رنگ از  قرمز تیره تا پرتغالی نیز داشت.

کاربرد آجر قرمز در ساختمان

اگر به سبک و معماری های طراحی شده توجه کنید، متوجه می شوید که آجرهای با رنگ قرمز در فضاهای داخلی و خارجی قابلیت استفاده را داشته و نمونه بارز استفاده آن در نمای بیرون، کاربری ترکیبی با سنگ های تراورتن سفید است که از بارزترین آن ها نیز می توان به طرح های ترکیبی آجرنسوز قرمز و سنگ تراورتن سفید عباس آباد اشاره کرد. در فضای داخلی نیز می توان به آشپزخانه،ورودی ساختمان،لابی،اتاق خواب،سالن پذیرایی و حتی کف ساختمان اشاره کرد.

قیمت آجر نما قرمز چگونه محاسبه می شود؟

پارامترها و عوامل متعددی را می توان در قیمت گذاری آجرهای قرمز رنگ تاثیرگذار دانست که از مهمترین آنها می توان به نوع،ابعاد،برند کارخانه،درجه کیفیت تولید و طرح آن اشاره کرد. در بخش مربوط به انواع آجر سعی کردیم تا آرشیو کاملی از تنوع محصولات را برای شما قرار دهیم تا بدین وسیله انتخاب محصولات مورد نظر خود پرداخته و لیست قیمت آن نیز به صورت روزانه،به روزسانی می شود.قیمت جهت دریافت اطلاعات بیشتر از کاتالوگ محصولات به همراه لیست می توانید با کارشناسان ما در تماس باشید.

همانطور که قبلا نیز اشاره کردیم با توجه به تنوع بالای انواع آجر قرمز از نظر نوع و طرح موجب شده تا قابلیت استفاده در تمامی بخش های ساختمان را داشته باشد و آنچه در انتخاب نوع کاربری تاثیرگذار است مربوط به سلیقه شما است.در تکمیل بحث کاربری آجرهای قرمز رنگ به این نکته اشاره کنیم که اگر از آن با ترکیب رنگ های تیره و روشن استفاده شود موجب جلوه بسیار زیبایی به نما می شود و با توجه به مقاومت بالا در برابر جذب آب، موجب شده تا از این نوع اجرها در سنگفرش ویلا،پیاده رو و ساختمانی مسکونی ،اداری و تجاری استفاده شود.

اگر شما از آن دست خریدارانی هستید که قصد خرید آجر مورد نظر به صورت مستقیم از کارخانه را دارید،می توانید از کارخانه های واقع در منطقه صنعتی دولت آباد اصفهان اقدام به خرید کنید. در ادامه سعی می کنیم تا در تصاویری از پروژه های اجرایی با استفاده از انواع آجرهای با رنگ قرمز برای شما قرار دهیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *