مقالات

قیمت روز انواع آجر در اصفهان

قیمت روز آجر

یکی از چالش های پیش روی پیمانکاران نوسانات قیمتی متریال های ساختمانی به صورت روزانه است و در این مورد برای آجر نیز وجود دارد و به همین دلیل ما در این بخش سعی کرده ایم تا ارائه ای از قیمت روز آجر و به خصوص از از انواع آجرنما در اصفهان برای شما خریداران داشته باشیم،پس تا انتها با ما همراه باشید.

در بخش مربوطه شرح دادیم که عوامل و پارامترهای متعددی را می توان بر قیمت گذاری آجر موثر دانست که در این بین می توان به ابعاد،نوع اجر،رنگ بندی و برند کارخانه اشاره کرد. از نظر تنوع نوع می توان به نسوز،فشاری،لعابی،قدیمی،لفتون و سفال اشاره کرد. همچنین یک سری پارامتر دیگر از قبیل روش تولید (سنتی و ماشینی) ،کیفیت،بسته بندی و مواد اولیه بر روی قیمت تاثیرگذار می باشند.

آجر نما در اکثریت تولیدی ها بر اساس یک سری فاکتور درجه بندی می شوند که بر این اساس به درجه 1 و2 و 3 نقسیم می شوند.در یکی از وب سایت های مربوطه ملاک درجه بندی را بر اساس یکدستی و یکنواختی رنگ،درصد جذب آب،درصد پختگی و حرارت،میزان شوره زدگی و اهک،منظم بودن فرم،میزان مقاومت فشاری و آسیب پذیری سطح در نظر گرفته بود. بر اسن اساس ما چک لیست زیر را آماده کرده ایم که عبارت است از:

 • درجه1: دارای زمینه رنگ یکدست و پر رنگ-میزان درصد جذب آب زیر 10 درصد-یک فرم-مقاومت فشاری بین 2245 الی 2280 کیلوگرم
 • درجه2: میزان درصد جذب آب بین 10 و 15 درصد-رنگ یکنواخت-میزان مقاومت فشاری بین 154 الی 175 کیلوگرم
 • درجه3: کم رنگ تر-میزان جذب آب بالای 15 درصد-فرم یکدستی ندارد-مقاومت فشاری بین 105 الی 140 کیلوگرم

گروه ایران نیاز را به عنوان یکی از برندهای فعال در زمینه تولید و توزیع انواع آجر،سهم بسزایی از بازار ایران را به خود اختصاص داده و توانسته با ایجاد تنوع در سبد محصولات خود به تمامی نیازهای خریداران پاسخ دهد و همواره تمامی سعی و تلاش این مجموعه در ارائه محصولات به صورت مستقیم و بدون واسطه به خریداران است تا بدین وسیله محصول مورد نظر را با کمترین قیمت در اختیار خریدار قرار گیرد.

2 دیدگاه در “قیمت روز انواع آجر در اصفهان

 1. مهندس اقبالی گفت:

  به چه صورتی می توان لیست قیمت های به روز انواع آجرهای موجود در فروشگاه شما را دریافت کرد؟ شرکت ساختمان سازی بنده در شهر اصفهان قرار دارد.

  1. نویسنده گفت:

   به دلیل نوسان بالا قیمت از ارائه آن به صورت مکتوب معذوریم. جهت دریافت به روز قیمت آجر می توانید با بخش فروش در تماس باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *