مقالات

انواع آجرنما مشکی

آجر نما مشکی

در ادامه بررسی هایی که از تنوع رنگ های آجر داشتیم در این بخش قصد داریم تا معرفی از انواع آجر مشکی داشته باشیم و سعی خواهیم کرد معرفی از تنوع نوع به همراه تصاویر برای شما داشته باشیم. آجرهای با زمینه رنگ سیاه قابلیت کاربری در فضاهای داخلی و بیرونی ساختمان را داشته و امروزه مشاهده می شود که رنگ مشکی روز به روز از محبوبیت بالایی در طراحی دکوراسیون داخلی برخوردار گردیده و همچنین از نظر کاربری در نمای بیرون،مشاهده شد که از آجر مشکی به صورت ترکیبی با سنگ های تراورتن سفید استفاده گردیده و از این نظر شباهت هایی با ترکیب سنگ های سیلور با تراورتن های روشن دارد.

انواع آجر سیاه

تنوع نوع و تقاضاهایی که در بازار جهت خرید صورت می گیرد،دسته بندی آن به شرح زیر است:

  • آجر نسوز مشکی: بیشترین کاربری آن استفاده در اجرای نمای بیرون ساختمان است و همانطور که در پاراگراف ابتدایی به ترکیبی استفاده آ« در نمای بیرون اشاره کردیم، عمده کاربری آجرهای نسوز مشکی در مناطق سردسیر و خشک است.
  • آجر قزاقی مشکی
  • آجر شاموتی مشکی
  • دکوراتیو مشکی

قیمت آجرنما مشکی

پارامترها و عوامل متعددی را می توان بر قیمت انواع آجرهای سیاه تاثیرگذار دانست که از مهمترین آنها می توان به فاکتورهایی از قبیل نوع آجر،ابعاد،مدل،کیفیت تولید و برند کارخانه اشاره کرد و در این مورد می توان برند کارخانه و کیفیت را وابسته دانست.در بخش مربوط به انواع آجر، سعی کردیمتا لیست کاملی از آجرهای موجود در بازار به خصوص با رنگ مشکی را به همراه قیمت برای شما قرار دهیم تا بدین وسیله به انتخاب آجر مورد نظر بپردازید.

سوالی که همواره برای اکثریت خریداران وجود دارد در رابطه با این است که اجر سیاه مورد نظر خود را از کجا بخریم؟همانطور که قبلا نیز اشاره کردیم استان اصفهان قطب تولید آجر در ایران است و شما می توانید انواع آجرهای نام برده شده با زمینه رنگ تیره را در منطقه صنعتی دولت آباد اصفهان تهیه کنید. گروه ایران نیاز با داشت شعبه فعال در این منطقه، آمادگی دارد خدمات خود را به صورت مستقیم و آنلاین به شما خریداران ارائه دهدو همنین در ادامه سعی خواهیم کرد نمونه تصاویری از محصولات و پروژه های اجرا شده با آجر مشکی را برای شما قرار دهیم تا بدین وسیله با دیدی بالا به انتخاب آگاهانه خود دست یابید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *