مقالات

بهترین تولیدکنندگان هود آشپزخانه در ایران

برترین برندهای هود ایرانی

یکی از کاربردی ترین وسایل موجود در آشپزخانه،هود آشپزخانه است که موجب شده تا با مکش بود،چربی و گاز ،راحتی و آسایش را برای بانوان خانه دار به ارمغان آورد. یکی از چالش هایی که امروزه برای خریداران وجود آمده،مرتبط با تنوع انواع هود آشپزخانه در ایران است و بنابر درخواست کاربران،در این بخش قصد داریم تا به معرفی چندین برند برتر ایرانی بپردازیم. این محتوا بر گرفته شده از چندین منبع بوده و قبل از انتخاب برند،شخصا تحقیقات لازم را انجام دهید.

بهترین برندهای هود آشپزخانه ایرانی

بیشتر منابع،برندهایی را به عنوان بهترین هودآشپزخانه ایرانی در نظر گرفته اند که سطوح استانداردهای جهانی را به خوبی رعایت و قابلیت رقابت در بازارهای جهانی را نیز داشته باشد و البته سایرپارامترها، از قبیل قیمت نسبت به امکانات،خدمات پس از فروش،پراکندگی نمایندگی های سطح کشور و میزان تقاضا برای خرید به همراه رضایت مشتری، ملاک انتخاب قرار گرفته است.

  • هود آشپزخانه اخوان: گروه صنعتی اخوان با طراحی و تولید انواع نود در جهت تامین هر نوع سلیقه ای ایرانی،گام بزرگی را برداشته و با توجه به تنوع محصولات و انواع مدل ها،توانسته هر گونه نیازی را پاسخگو باشد که در بخش مربوطه ما پرفروش ترین هود آشپزخانه اخوان را به همراه اطلاعات تکمیلی و لیست قیمت برای شما لیست کرده ایم. مهمترین استراتژی این گروه،رضایت مصرف کنندگان و مشتریان بوده و به همین منظور کیفیت برتر و کاربری آسان به همراه ایمنی در اولویت تمامی محصولات این کارخانه و به خصوص هود قرار گرفته است.
  • هود کن: شرکت لوازم خانگی کن یکی از بزرگترین تولید کنندگان نامی در صنعت لوازم خانگی ایرانی است و سهم قابل توجه ای از صنعت هود را در اختیار گرفته و در بخش مربوطه ما سعی کرده ایم تا لیستی از پرفروش ترین هود آشپزخانه کن با اطلاعات تکمیلی و لیست قیمت برای شما قرار دهیم. طبق توضیحاتی که در منابع دیگر صورت گرفته،این شکرت را به عنوان اولین تولید کننده ایرانی هود دانسته که در حال حاضر یکی از برندهای برتر ایرانی در کشورهای عراق،افغانستان،ترکیه و آفریقا است. هودهای این کارخانه در مدل های مورب،زیرکابینتی ،مخفی و شومینه ای تولید می شود.
  • هود بیمکث: اکثریت منابعی که بررسی کردیم این برند را به عنوان بزرگ ترین تولیدکننده هود در ایران به شمار می آورند. فعالیت این شرکت از سال 1360 آغاز و تقریبا 3 دهه است که در زمینه تولید هود فعالیت دارد. سبد محصولات آن کامل است و از نظر تنوع مدل های مورب،زیرکابینتی و مخفی را پوشش می دهد. محصولات این کارخانه علاوه بر سطح کشوری،در سطح بین المللی نیز از تقاضا بالایی برخوردار است و با شرکت در نمایشگاههای متعدد خارجی توانسته این برند ایرانی را به کشورهای دیگر معرفی و عرضه کند.

چرا باید هود ایرانی خرید؟

در این بخش ما سعی کردیم تا تعدادی از برندهای مطرح تولید هود را برای شما قرار دهیم و به مرور زمان این تعداد را افزایش خواهیم داد،اما سوال اینجاست که چرا تنها از هودهای ایرانی نام برده اید؟ یکی از محصولاتی که به طور ویژه ای از نظر کیفی و کمی در ایران رشد داشته،همین هودهای اشپزخانه است و تنوع برند و مدل های مختلف با طرح های شیک،بیانگر این موضوع است و حتی آمارهای صادراتی ایران به سایر کشورها نیز خود گواه این متن است. نه تنها برندهای ایرانی جز برترین برندهای دنیا هستند،بلکه با خرید محصولات ایرانی از تولید ملی نیز حمایت خواهید کرد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *