مقالات

آجر تبریز

آجر در تبریز

از سری محتوا مربوط به بررسی خریدوفروش آجر در شهرستانها در این بخش به خرید آجر در تبریز خواهیم پرداخت. این شهر در شمال غربی ایران قرار دارد. یکی از کلان شهرهای کشور به شمار آمده و به نسبت ساخت و ساز بسیار خوبی در آن صورت گرفته و به موازات آن نیز تقاضا برای خرید وفروش آجر به نسبت بالا است.آجر از تنوع نسبی بالایی برخوردار است و تمامی آنها نیز توسط تولیدکنندگان تبریز تولید می شوند که در این بین می توان به آجر سفال تبریز ،نسوز ،لفتون ،گری ،فشاری و … اشاره کرد. آجر جز متریال های پر مصرف در ساختمان است که در بخش های مختلف از جمله نما،کف ،دیوار و … مورد استفاده قرار گرفته و با تنوع نوع و طرح،روز به روز بر کاربری های آن نیز افزوده می شود.

کارخانه و نمایندگی فروش آجر در تبریز

اگر شما از آن دست خریدارانی هستید که ساکن تبریز بوده و قصد دارید تا به صورت مستقیم آجر مورد نیاز خود را خریداری کنید می توانید از کارخانه آجر در تبریز و همچنین نمایندگی های فروش و آجر فروشی ها اقدام به خرید کنید که در این بین می توان به برند حاجی فیروز تبریز اشاره کرد. در سایت ایران نیاز ما سعی کردیم تا قیمت آجر را به روز قرار دهیم و شما می توانید قیمت آجر اصفهان را با آجرهای موجود در تبریز مقایسه و بدین وسیله به انتخاب آجر مورد نیاز خود بپردازید. همچنین می توانید جهت دریافت اطلاعات بیشتر از انواع محصولات این گروه،به فروشگاه ایران نیاز مراجعه و اطلاعات مورد نیاز را کسب کنید.

انواع آجرنما تولید شده در تبریز

همواره انتخاب آجر با کیفیت نیازمند شناخت شما نسبت به تنوع آنها است و پس به صورت جزئی تر با شیوه ساخت و مواد اولیه به کار رفته در آن آشنایی داشته باشید تا بدین وسیله بتوانید به انتخاب بهترین و مرغوب ترین آجر بپردازید. یکی از آجرهای مطرح این شهر،آجر سفال سقفی تبریز است که از زمان های دیرباز در صنعت ساخت و ساز مورد استفاده قرار می گرفته و طبق نوشته هایی که در بسیاری از وب سایت ها وجود دارد از انتقال این تکنولوژی به ایران توسط نیاکان فیروزی می گویند و عمدتا به عنوان یکی از برندهای مطرح در زمینه آجر سفال است.

از دیگر آجرهایی که در این شهر تولید می شوید نیز می توان به نسوز،10 سوراخه،15سانتی،فشاری ،گری و لفتون اشاره ای داشت.در این بخش ما سعی کردیم تا تنها معرفی مختصر کوتاه از صنعت اجر در این شهر داشته باشیم و در ادامه سعی خواهیم کرد تا آرشیو اطلاعاتی را نسبتا کامل کنیم و در محتواهای بعدی به بررسی صنعت آجر در شهرهای دیگر ایران نیز می پردازیم،پس تا انتها با ما همراه باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *